Hakkımızda


1997 yılında kurulan can kumaşçılık Türkiye'nin çok çeşitli dokuma ürün yelpazesine sahip tekstil kuruluşlarından biridir.

Yıllık 10 milyon metre üretim kapasitesi ile iplik, dokuma, boyama ve terbiye prosesleriyle pazara yüksek kalitede ürün ve servisler sunar.

  •     Farklılık yaratan yüksek kaliteli inovatif ürün kompozisyonu,
  •     Müşteriye özel servisler, çabuk hizmet, yüksek memnuniyet,
  •     Etkin fiyat politikaları ile yapılandırılmış yaygın pazarlama ağı,
  •     Doğru pazar konumlanması doğaya saygılı ürünler ve rekabetçi fiyatlar.

Kalite Güvence Sistemi'nin yürürlükte olduğu can kumaşçılık küreselleşme sürecinin ve değişen tüketim ve tüketici davranışlarının getirdiği yüksek rekabet koşullarını daha iyi bir konumda karşılayabilmek amacıyla, toplam kalite uygulama ve çalışmalarını sürdürür.

"Şirket toplam kalite ve iş mükemmelliği" bir üretim hedefi olmasının çok ötesinde tüm süreçlere uygulanarak herkes tarafından kabul edilmiş ve şirketin tümüne yayılmış bir yaşam felsefesidir.


Şirketimizin sektördeki trend belirleyici özelliği ile üretim yaptığı üç alanda dünyanın önemli ve modaya yön veren markaları ile yaptığı işbirlikleri; ür-ge, ar-ge, pazar trendlerini yakalayan, yenilikçi ve öncü bir yapıyla çalıştığının önemli bir göstergesidir.

Bu başarının arkasında yüksek insan kaynakları potansiyeli, satiş ağı, ürün kalitesi, koleksiyon zenginliği, ileri üretim ve bilgi sistemleri teknolojisi ve güçlü finansal yapı bulunmaktadır.